-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Willekeurige foto's
-
-
Pixum Online Fotoservice
Hier kun je fotoafdrukken en andere fotoproducten zoals posters, canvasdoeken en fotoboeken zelf ontwerpen en bestellen.

Gespecialiseerd in liquid en tobaccotooling. Daarbij ook gespecialiseerd in graveerwerk, stempels, bestickering en bedrukking van materialen.
Ook uw advertentie en/of logo hier? Neem dan contact met ons op en vraag naar de mogelijkheden.
-
|
|
-
-
bubbel-flower-art
Klik op de foto om de grote versie met de juiste kwaliteit te bekijken.
Het geven van opbouwende kritieken wordt aangemoedigd en door de ontvanger gewaardeerd.
Aanvullende info
|
« meer · meer » |
-
-
jonggolde
GoudAccount
|
Geregistreerd sinds: 03 2014 Locatie: Zeeland Aantal posts (inclusief foto's): 2,569
|
Ik vind die met de zwarte achtergrond het mooiste en daarna die daaronder. Leuk om zo bezig te zijn!
------------------------------ http://jonggolde.nl
|
|
|
-
-
petbauc
BasisAccount
|
Geregistreerd sinds: 04 2016 Locatie: provincie antwerpen Aantal posts (inclusief foto's): 1,839
|
ik sluit me aan bij jonggolde het is een waar plezier om naar jouw bubbelbloem te kijken heldere en frisse bewerking
------------------------------ leer van gisteren droom van morgen maar leef vandaag grt petbauc
|
|
|
-
-
Anton
GoudAccount
|
Geregistreerd sinds: 11 2012 Locatie: Amersfoort Aantal posts (inclusief foto's): 2,376
|
Een heel leuke serie waarvan ik de foto met de donkere achtergrond het krachtigst vind. mogelijk zou ik de bubbels in de rechterbovenhoek donkerder maken net zoals in de eerste opname.
|
|
|
-
-
Lucreatie
Beheer
GoudAccount
|
Geregistreerd sinds: 02 2009 Locatie: LuRoFoto :) Aantal posts (inclusief foto's): 6,023
|
Aparte bewerkingen, F2 heeft mijn voorkeur omdat ik de bewerkingen niet zo vind passen bij de bloem. Lekkere scherpe druppels overigens. Mensen zijn geneigd om in hun comfortzone te blijven hangen (ik ook) dus daarom waardeer ik wel dat je met deze serie out of the box bent gegaan. Af en toe waag ik ook een poging en merk dan dat het bijna nooit wordt gewaardeerd. Eigenlijk best wel jammer he?
Bij F1 denk ik dat het best wel goed uitpakt wanneer je de bewerking niet op de bloem zelf toegepast hebt. Dus laagjes maken en dan de bloem zelf terug gummen. Tot slot zou je het percentage van de bewerking zelf terug kunnen schroeven naar 75%. dan wordt het iets subtieler maar is het nog steeds aanwezig.
------------------------------ Be modest, Stay modest
|
|
|
-
-
HappySanny
GoudAccount
|
Geregistreerd sinds: 10 2015 Locatie: Rotterdam Aantal posts (inclusief foto's): 2,988
|
Dankje Lucreatie...idd out of the box...leuk cratief bezig zijn...en snap je opmerkingen helemaal....sla soms een beetje door :P :P
------------------------------
Capture the beautiful moments and enjoy the memories
|
|
|
|