Het is weer eens zover hoor
Het vertaalprogje Babylon heeft inmiddels een zoekmachine.
Het vervelende is dat het zich irritant nestelt in je PC en webbrowsers
Gebruikers van PhotoScape bijvoorbeeld, krijgen een melding dat er een update is .....installeer je die update.... blijkt dat je een toolbar installeert die automatisch de standaard zoekmachine wordt in je browsers zoals Firefox en Internet explorer.
In IE is hij met enige moeite te verwijderen maar in Firefox lukt dat niet ook al verwijder je Babylon uit je software via configuratiescherm.
Het simpelste om te verwijderen of i.i.g geen last meer van te hebben op dit moment is: Via windows verkenner naar zoeken....vul daar Babylon in in beide zoekvelden en zoek in "deze computer" ...als alle schijven gecontroleerd zijn zie je dat in vooral je systeemschijf(meestal C) nogal wat Babylon gerelateerde zaken naar boven komen.
Stuk voor stuk met rechts aanklikken en op verwijderen klikken.
Een enkele keer zal aangegeven worden dat dat niet kan....ga dan naar de volgende en herhaal het verwijderen tot alle gevonden zoekresultaten wat Babylon betreft verwijderd zijn.
Laat daarna bv Ccleaner het register analyseren waar ook de gegevens van Babylon tevoorschijn zullen komen...klik op herstel alle fouten.... en analyseer nogmaals.... een aantal items zullen er dan nog steeds inzitten...nogmaals "herstel alle fouten" klikken
Het kan geen kwaad om daarna een schijfopruiming van de C schijf te laten lopen voor de zekerheid en ook je prullenbak nogmaals te legen.
Nu is als het goed is Babylon van je computer verwijderd en/of i.i.g. gedeactiveerd.
Vind je Babylon een goede toevoeging dan kun je het gewoon laten staan natuurlijk maar bedenk dat dan je standaard zaken volledig overhoop gehaald worden.
Ik vind dat de agressieve manier van installatie via via eigenlijk niet zou moeten kunnen (virusachtig en eigenlijk pure malware)en verwacht dat er binnenkort wel enige ophef over zal ontstaan op het www


Met citaat reageren



Favorieten/bladwijzers