+ Reageer
Weergegeven resultaten: 1 t/m 4 van 4

Topic: Upload problemen?

  1. #1
    Team
    Goud
    Klik op Rophoto's avatar
om naar het profiel te gaan
    Sinds
    15 februari 2009
    Locatie
    Gelderland
    Berichten
    3.853

    Standaard Upload problemen?

    We zien toch regelmatig dat uploads worden afgebroken waardoor er foto's blijven hangen in de upload module's.
    De foto's kunnen dan in de wachtrij terecht komen en als daar teveel foto's in staan kan het zijn dat er niet meer geupload kan worden totdat de persoonlijke wachtrij weer "ruimte" heeft.
    Mocht iemand de melding krijgen dat uploaden om wat voor reden niet kan lees dan bv dit: http://www.lurofoto.eu/forum/faq.php...e#faq_uploaden
    Of laat het ons even weten zodat we evt probleempjes snel kunnen oplossen.

    Gr,
    Rophoto
    Eerlijk zijn is niet moeilijk....gewoon doen !

  2. #2
    Klik op MaJaTa's avatar
om naar het profiel te gaan
    Sinds
    2 april 2010
    Locatie
    Leeuwarden
    Berichten
    82

    Standaard Re: Upload problemen?

    Hallo Robfoto,
    Ik wil graag een mogelijk hebben dat mensen mijn foto's niet kunnen nabewerken, weet niet waar ik dit kan aanvinken ??
    Alvast bedankt Gr Marjo Steffen ( MaJaTa )

  3. #3
    Team
    Goud
    Klik op Rophoto's avatar
om naar het profiel te gaan
    Sinds
    15 februari 2009
    Locatie
    Gelderland
    Berichten
    3.853

    Standaard Re: Upload problemen?

    Hallo Marjo,

    Normaal gesproken kom je tijdens het uploaden in een tweede veld waar je evt extra info kan geven en dus ook een knopje dat je foto wel of niet mag worden bewerkt.
    Bij het uploaden van een wedstrijdfoto kom je dat knopje niet tegen omdat een wedstrijdfoto en/of opdrachtfoto zowiezo niet mag worden nabewerkt door anderen.
    Ook het vinkje of een foto als loepfoto mag dienen is bij een wedstrijdfoto en/of opdrachtfoto n.v.t..
    Er is dus wat de betreffende knopjes een verschil tussen een upload voor de wedstrijd en/of opdracht....en een gewone upload.

    Ik hoop hiermee je vraag beantwoord te hebben maar mochten er nog vragen zijn horen wij dat graag.

    Met vriendelijke groet,

    Rob
    Eerlijk zijn is niet moeilijk....gewoon doen !

  4. #4
    Team
    Goud
    Klik op Rophoto's avatar
om naar het profiel te gaan
    Sinds
    15 februari 2009
    Locatie
    Gelderland
    Berichten
    3.853

    Standaard Re: Upload problemen?

    Regelmatig krijgen we een vraag over een melding dat tijdens het uploaden de pagina/site verlopen is.

    LET OP ! zet bij het inloggen op LuRoFoto het vinkje "Ingelogd blijven" anders zal je na een aantal handelingen/schakelingen en tijd vanzelf weer uitgelogd worden.

    Als je van de site wil kun je het sluitknopje van je browser of tab daarvoor gebruiken of gewoon uitloggen en de volgende keer bij inloggen het vinkje niet vergeten.

    We zullen het nogmaals duidelijk vermelden in de volgende nieuwsbrief hoewel het in de FAQ/Helpdesk ook vermeld is. Klik om te lezen
    Laatst gewijzigd door Rophoto; 24 april 2011 om 17:23
    Eerlijk zijn is niet moeilijk....gewoon doen !

+ Reageer

Trefwoorden van dit topic

Favorieten/bladwijzers

Regels voor berichten

  • Je mag geen nieuwe discussies starten
  • Je mag niet reageren op berichten
  • Je mag geen bijlagen versturen
  • Je mag niet je berichten bewerken

Als je alle gradaties hierboven kunt onderscheiden zijn de helderheid en het contrast goed afgesteld