PDA

Bekijk volledig Forum : Wat vinden jullie ervan?


http://www.hondenhuys.nl/forumsmilies/nieuwe_pagina_1.htm

LuRo
18 december 2010, 11:06
Achter de schermen wordt met regelmaat hard gewerkt, vaak tot in de kleine uurtjes, om de site zo goed mogelijk te laten functioneren maar ook om het aanzien te verfraaien en/of overzichtelijker te maken.

Onlangs zijn er de nodige upgrades gedaan, zowel op de gallery als op het forum en eveneens in de profielen.

Met name de gallery is aantoonbaar veranderd. Er zijn nu overal lijntjes te zien. Deze hoorden er oorspronkelijk in te zitten maar waren door de fusie met het forum en de daarbij behorende bugs verdwenen. De leverancier heeft deze bugs verholpen en onlangs de nieuwe software ter beschikking gesteld.

Deze hebben wij nu ingevoerd en we zijn eigenlijk wel benieuwd wat jullie van het resultaat vinden. Daarom starten we bij deze een poll.

Alvast hartelijk dank voor jullie bijdrage.

Gert
18 december 2010, 11:36
Ik vind het zeer overzichtelijk zo.

Rophoto
20 december 2010, 01:49
Ik heb het idee ;) dat de snelheid ogenschijnlijk ook wat toegenomen is mede door wat andere aanpassingen her en der ?.
Kan altijd beter natuurlijk maar onder de gegeven omstandigheden ............. ?

denberre
20 december 2010, 17:22
vind deze site heel goe in elkaar zitten....zeer veel mogelijkheden....site verdiend mijns inziens veel meer aandacht....goe bezig

Rophoto
22 december 2010, 01:32
De laatste upgrades van de software hebben de site o.a. geoptimaliseerd en compatibel gemaakt voor en t/m IE8 en wat andere browsers
Zelf gebruik ik hoofdzakelijk IE8 omdat e.e.a. voor mijzelf het best en snelst werkt en wordt weergegeven.
Firefox/Mozilla bekijk ik wel eens als test maar de snelheid is dan aanmerkelijk langzamer terwijl er altijd geroepen wordt dat Firefox/Mozilla sneller zou moeten zijn ???.
Ben toch wel weer benieuwd hoe anderen dit ervaren.

Gert
22 december 2010, 10:41
Ik heb even IE8 gehad, maar heel snel weer 7 teruggezet. IE8 werkte niet goed op mijn XP apparaat. Ik heb om de een of andere duister reden maar de halve download/uploadsnelheid. Ben er zelf al heel veel mee bezig geweest icm zo'n &*^% geweldige helpdesk. KPN komt in januari langs.